Svátek zamilovaných už je za dveřmi a vy přemýšlíte, čím svému partnerovi nebo partnerce udělat radost. Co takhle věnovat společné vzpomínky z dovolené, ze slavnostních oslav nebo z každodenního života? Fotodárek zaručeně vykouzlí nostalgický úsměv na tváři a ohromně potěší.

Fotodárek

Chytrým telefonem nafotíme stovky fotek, které pak ale často končí zapomenuté v digitálním úložišti. Vytištěné fotky jsou už dnes spíše výjimkou, a o to větší radost z nich bude obdarovaný mít. Nemusíte se omezovat jen na fotky na papíře, nechejte si vytvořit originální fotodárek. Jaké máte možnosti?

Fotokniha

Knížka plná fotek se skvěle hodí třeba pro zachycení konkrétní události, jako je svatba nebo první společná dovolená. Na výběr je fotokniha s tvrdými i měkkými deskami, různé formáty fotoknih (na výšku, na šířku, čtvercová apod.) a různé druhy papíru. 

Fotoobraz

Nechte si vytisknout oblíbenou fotografii na plátno, na plastovou nebo hliníkovou desku, na dřevo nebo na fotopapír s akrylovým sklem. Fotoobraz i vytištěná koláž fotek se budou skvěle vyjímat ve vašem interiéru. 

Velkoformátové fotografie

Další možností pro tisk fotografií jsou velkoformátové fotografie. Pro tisk fotek si můžete zvolit lesklý nebo matný papír. Případně si vyberte fotopapír prémiové kvality s různým typem povrchu, který ovlivňuje výslednou podobu a barvu fotografie.

Ušetřete až 9 % při každé objednávce fotodárků na Rajce.net!

Kalendář z fotek

Každý měsíc jedna fotka. Fotokalendář se vám zkrátka neokouká. Na výběr jsou nástěnné kalendáře, plánovací kalendáře, stolní kalendáře nebo praktické roční kalendáře, opět v různých velikostech a formátech.

Magnetky

Fotky na ledničce vám každý den připomenou krásné společné chvíle. Co takhle nechat si vyrobit fotomagnetky – fotky vytištěné na kvalitním magnetickém podkladu? Je už jen na vás, jestli k nim přidáte rámeček, nebo ne.

 Další fotodárky

Nebojíte se trochu více experimentovat? Darujte své drahé polovičce fotodárek, který zaujme na první pohled! Který vybrat?

  • Kryt na mobil – oblíbenou fotku teď budete nosit všude s sebou
  • Hrnek – oblíbený je tzv. kouzelný hrnek, kdy se fotka objeví až po nalití horkého nápoje
  • Polštář – vkusná dekorace do vašeho obýváku nebo ložnice. Nechte si potisknout povlak polštáře!
  • Tričko nebo zástěra – oblečení s fotkou je nestárnoucí klasikou
  • Podtácky – sada čtyř nebo šesti podtácků s fotografiemi potěší pivaře i hospodyňky
  • Puzzle – překvapení až do poslední chvíle
  • Pexeso – najděte dvě stejné fotky – zábava pro celou rodinu
  • Hrací karty – co takhle zahrát si mariáš nebo žolíka s obměněnými kartami?
  • Podložka pod myš – zpříjemní váš nudný den v kanceláři
  • Sešit – poznámky se hned budou psát o něco lépe

Jaký fotodárek letos k Valentýnu darujete vy? Pochlubte se nám v komentářích!