Už jen pár dní a je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných. Máte s drahou polovičkou domluvené slavnostní rande? Nezapomeňte ji překvapit dárkem, kterým jí uděláte velikou radost. Přinášíme tipy na dárky na Valentýna, které zaujmou, potěší a příjemně překvapí ženy i muže.

Dárek na Valentýna

Doručte jí květinu přímo do práce

Nečekejte na romantickou večeři, zpříjemněte jí celý den. Nechte jí doručit květiny domů nebo do práce! Využijte služby doručování květin a kytici objednejte online na KvětinyExpres.cz. Vyberte pugét růží, květinový koš nebo kytici řezaných květin třeba společně s čokoládovou bonboniérou nebo plyšovým medvídkem.

Bižuterie a šperky z drahých kovů zabodují

Kdy jindy než na Valentýna vyjádřit své drahé, že ji máte opravdu rádi? Kupte jí krásný šperk – co třeba náušnice s perlami, stříbrný náhrdelník nebo náramek z drahých kamenů? Pokud vaše milá šperky ráda střídá, radost jí udělá i originální bižuterie. Dámy, i vy svému drahému vyberte luxusní pánský šperk, určitě ho také velmi potěší.

Kde koupíte krásné šperky? Mrkněte na:

Kosmetika a parfémy jsou sázkou na jistotu

Kvalitní parfém je skvělým dárkem při každé příležitosti, na Valentýna to ale platí dvojnásob. Vůně pro ženy nebo pánský parfém si vyberte pohodlně online a pak nechte doručit až domů. Přikupte k nim i nějaký ten kosmetický kousek – například rtěnku a tělový sprej pro ženy nebo balzám po holení pro muže.

Kosmetiku a parfémy pořídíte na:

Romantická večeře pro dva

Společně strávený večer je na Valentýna příjemnou „povinností“, na kterou se už oba určitě moc těšíte. Ať už se rozhodnete vyrazit do své oblíbené restaurace, nebo si večeři připravíte sami doma, dejte si záležet na výběru kvalitních pokrmů z čerstvých ingrediencí a nebojte se trochu rozmazlit. A jestli se vám nechce ani vařit, ani chodit ven, objednejte si exotickou kuchyni až domů, třeba na Sushitime.cz. 

Darujte na Valentýna knihu

Pokukuje vaše drahá polovička po nějaké knížce, kdykoliv míjíte výlohu knihkupectví? Věnujte jí nový román, knižní bestseller nebo titul z motivační literatury. Spolu s ním totiž darujete i čas strávený odpočinkem a příjemným relaxem.

Knihy kupujte online na těchto e-shopech:

Společný zážitek utuží vztah

Pořiďte si na Valentýna příjemný únik z reality všedních dnů. Na romantický víkend ve dvou, relaxační pobyt, výlet do přírody nebo krátký poznávací zájezd budete ještě dlouho vzpomínat.

Podívejte se po zájezdech, zážitcích a ubytování na portálech:

Spodní prádlo jako třešnička na dortu

Krásné dámské i pánské spodní prádlo na Valentýna nesmí chybět. Pořiďte drahé polovičce nový kousek, který vás oba příjemně naladí na společně strávenou valentýnskou noc.

Vyberte si z bohaté nabídky na:

 Jaký dárek na Valentýna letos plánujete věnovat vy? Podělte se o své nápady do komentářů!