Archiv pro štítek: doplňky stravy

Jarní alergie trápí děti i dospělé. Jak s ní bojovat?

Většina z nás vítá jaro s nadšením, někdy nás ale rozkvetlé stromy i neustálé výkyvy teplot mohou pěkně potrápit. Plný nos, bolesti hlavy, napuchlé oči a škrábání v krku se v tomto období objevují až nepříjemně často. Jak se jich zbavíte, nebo ještě lépe, jak jim předejdete?

Číst více

Zvládněte závěr zimy bez nachlazení. 5 tipů, jak účinně posilovat imunitu

Dny se pomalu začínají prodlužovat a vy už netrpělivě vyhlížíte jaro. Nenechte se ale zmást, chladné počasí ještě pár týdnů potrvá a s ním i zvýšený výskyt nepříjemných nachlazení. Vyhněte se jim! Posilujte svoji imunitu a užijte si konec zimy bez kýchání a kašle.

Imunita v zimě

Číst více

Mixit: Namíchej si vlastní müsli a mlsej zdravě

Taky jste si v rámci novoročních předsevzetí dali to typické „Budu jíst zdravě“? Tak začněte hned zrána, vyváženou snídaní. Namixujte si vlastní müsli s Mixit a mlsejte zdravě i po zbytek dne.

Mixit

Číst více

Jak se opálit, ale nespálit: Osvědčené tipy pro zdravý letní bronz

Léto je tu! A vy už se určitě nemůžete dočkat, až budete celé dny trávit venku na sluníčku a dopřávat své pokožce pořádnou dávku vitamínu D. Pohodu u bazénu a na pláži si ale vychutnáte na sto procent jen tehdy, když budete dodržovat zásady správného opalování. Jak se opálit do bronzova a zároveň předejít nepříjemnému spálení? 

Jak se opálit do bronzova?

Přípravy na letní slunění

Váš organismus se po zimě potřebuje na letní režim naladit postupně. Pomůžete mu tím, pokud mu dodáte potřebné vitamíny. Škodlivým paprskům ultrafialového záření lépe odolá, když ho zásobíte beta-karotenem a také vitamíny E a C.

Číst více

Superpotraviny a doplňky stravy

V současné době se čím dál více lidí zajímá o složení potravin a produktů, které každodenně používají. Neustále roste zájem lidí o vlastní zdraví, proto se v dnešním článku zaměříme na takzvané  superpotraviny a jejich blahodárné účinky, které byste si rozhodně neměli nechat ujít! 

Nejoblíbenější superpotraviny

Goji – kustovnice čínská

Kustovnice čínská (známá také jako goji) patří mezi klenoty tradiční čínské medicíny. Jedná se o velmi silný antioxidant, který výrazně posiluje imunitu organismu. Sušené plody goji patří k nejznámějším a nejžádanějším položkám zdravé výživy, které jsou chutné a zdravé.

Mezi superpotraviny patří i kustovnice čínská - GojiSuperpotravina kustovnice čínská - Goji šťávaSuperpotravina Kustovnice čínská (Lycium chinense)

Číst více

Powered by WordPress & Šablona Anders Norén