Archiv pro štítek: parfémy

Umíte vybrat správnou vůni? Těchto 8 kroků udělejte ještě před nákupem v parfumerii

Parfém, to je láska. Ať už na jednu noc, sezónu nebo na celý život. Dokáže skvěle odrazit povahu člověka, podtrhnout jeho charisma nebo vkusně doplnit outfit. Když ale sáhnete vedle, dosáhnete přesného opaku. S výběrem parfému si proto, stejně jako s výběrem partnera, dejte práci, netlačte na pilu a snažte se ho nejprve důkladně poznat. Jak na to?

Číst více

Pánové, už máte pro své milé dárek na Mezinárodní den žen?

Osmý březen je ve světě už dlouhá léta dnem věnovaným něžnému pohlaví. Že Mezinárodní den žen neslavíte? O to více možná vaší partnerce, sestře, mamince nebo babičce uděláte radost milým dárečkem. Který se pro tuhle příležitost hodí?

Už máte dárek na Mezinárodní den žen?

Mezinárodní den žen má ve světě dlouholetou tradici. Původně vznikl jako připomínka boje žen za rovnoprávnost a snahu získat volební právo. V našich končinách ho hlavně starší generace vnímá často s rozpaky a spojuje si ho s komunistickou propagandou. Praví džentlmeni ale na svátek žen nezapomínají ani teď. Vědí totiž, že ženy drobná pozornost vždycky potěší.

Číst více

7 tipů na dárky k Valentýnu, kterými potěšíte

Valentýn se nezadržitelně blíží a vy stále nemáte nápad, jak byste potěšili svou drahou polovičku? Nezoufejte! Přinášíme vám inspiraci na dárky, ze kterých bude váš protějšek zaručeně nadšený.

KVĚTINA

Květinami nikdy nemůžete nic zkazit, ženy je prostě milují! Můžete je dokonce objednat on-line a nechat doručit přímo k vaší milé.

Valentýnská kytice

Číst více

Powered by WordPress & Šablona Anders Norén