Archiv pro štítek: vychytávky

Cestovatelské vychytávky, bez kterých se prostě neobejdete

“Co si s sebou mám vlastně vzít?” To je otázka, kterou si při balení na dovolenou položil snad každý z nás. Abychom zabránili panice při přípravě na cesty, dali jsme pro vás dohromady tipy na cestovatelské vychytávky, díky kterým bude cestování hračka! 

Cestovní lahvičky do letadla

Souprava lahviček na kosmetiku do letadla patří mezi praktické cestovatelské vychytávky, které vám ušetří místo v zavazadle. Místo kupování minibalení kosmetických produktů, které vás ve finále vyjdou na více peněz, si jednoduše vezmete potřebné množství vašich oblíbených kosmetických přípravků. Cestovní sadu využijete nejen na dovolené, ale třeba i pro děti na tábor nebo na služební cestě.

Cestovní lahvičky do letadla Zoot.cz Cestovní lahvičky do letadla Douglas

Číst více

Nápady na šikovné vychytávky do domu za pár korun

Tyhle vychytávky do domácnosti vás svojí jednoduchostí překvapí. Přitom vám usnadní spoustu práce a nepříjemných každodenních úkonů. Nebo jen hezky zútulní a zmodernizují interiér vašeho domova. Na AliExpress.com jsme pro vás vybrali 10 věciček, které jednou vyzkoušíte a už je nebudete chtít dát z ruky. A navíc je pořídíte za hubičku!

Pořadače a organizéry

Základem spokojenosti je uklizená domácnost. Nic vás totiž nedokáže rozčílit víc, než když doma neustále něco hledáte a věci se vám neuspořádaně válejí v poličkách a skříních. Přitom stačí tak málo! Pořiďte si šikovné organizéry a pořadače. Díky nim budete mít vždy přehled o svém oblečení a spodním prádle (sbohem, liché ponožky!) nebo třeba o kosmetických nezbytnostech a líčidlech.

Vychytávky do domácnosti - pořadače a oragnizéry

Číst více

Powered by WordPress & Šablona Anders Norén