Archiv pro štítek: zážitky

Pánové, čím letos potěšíte na Mezinárodní den žen? Tipy na originální dárky

Osmý březen každoročně připadá oslavám něžného pohlaví. Potěšte svou drahou polovičku, maminku, sestru nebo kamarádku milým dárečkem. Vsaďte na oblíbenou kytici a bonboniéru, ale nebojte se ani experimentovat. Jaké dárky pro ženy určitě zabodují?

Mezinárodní den žen

Číst více

Vymýšlíte dárek na Valentýna? Poradíme, co pořídit drahé polovičce

Už jen pár dní a je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných. Máte s drahou polovičkou domluvené slavnostní rande? Nezapomeňte ji překvapit dárkem, kterým jí uděláte velikou radost. Přinášíme tipy na dárky na Valentýna, které zaujmou, potěší a příjemně překvapí ženy i muže.

Dárek na Valentýna

Číst více

Zimní dovolená: Kam letos vyrazit na lyže nebo za teplem?

O vánočních prázdninách nebo na Silvestra vyráží spousta českých rodin na dovolenou. Patříte mezi ně i vy, ale nevíte, kam se letos vydat? Inspirujte se tipy na česká i zahraniční lyžařská střediska nebo vyrazte za exotikou k moři.

Číst více

Pojďme k vodě! Co zabalit do plážové tašky?

Co by to bylo za prázdniny bez dovádění v bazénu, stavění hradů z písku a lenošení na dece u místního koupaliště? Vodní radovánky zkrátka k létu patří, a tak si je pojďte pořádně užít. Inspirujte se našimi tipy, co si s sebou kromě plavek přibalit.

Číst více

Konečně čas na venkovní radovánky a sport! Tipy na 5 aktivit, které vás baví

Dny se prodlužují, teploty stoupají a my konečně trávíme spoustu času venku a aktivně. Ať už s dětmi, s přáteli, ve dvou s partnerem nebo sami, způsobů, jak si hezkého počasí užít, je nespočet. Přinášíme tipy na ty nejoblíbenější, které si užijete i bez toho, abyste se plácli přes kapsu.

Číst více

Grilovací sezóna je tady! Staňte se mistrem letošní grilovačky

Pořádně propečené maso s pikantní marinádou, vůně dřeva, a hlavně parta přátel a naprostá pohoda. Taky milujete letní grilovačky? Grilovací sezóna je tu, a tak se na ni pořádně vyzbrojte. Do kterého grilu se vyplatí investovat? Jak se o něj starat? A jaké recepty na grilování rozhodně musíte vyzkoušet?

Grilovací sezóna je tady! Staňte se mistrem letošní grilovačky

Číst více

Tradiční jarmarky i zasloužený odpočinek. Kam o Velikonocích letos zavítat?

Svátky jara jsou za dveřmi a s nimi přichází i tolik očekávané čtyři dny volna. Neseďte doma a vydejte se s celou rodinou za zábavou, zážitky a tradicemi. Jaké velikonoční akce by vás neměly minout? Kam o Velikonocích zavítat? A jak si doma vytvořit pravou velikonoční atmosféru?

Velilkonoční tvoření

Popusťte uzdu své fantazii

Baví vás kreativní tvoření? Pak se o Velikonocích rozhodně nudit nebudete. Vytvořte si vlastní velikonoční výrobky a ozdobte s nimi svůj domov. Vyzkoušejte tradiční foukání a malování vajíček. Ti šikovnější z vás si vyhrají se složitějšími vzory nebo obrázky, ale i jednoduché motivy vypadají pěkně. Malé školáky pak nadchne výroba figurek zvířátek – třeba zajíčky, kuřátka nebo prasátka snadno vytvoří za pomoci barevného papíru, lepidla a pastelek.

Číst více

Pánové, už máte pro své milé dárek na Mezinárodní den žen?

Osmý březen je ve světě už dlouhá léta dnem věnovaným něžnému pohlaví. Že Mezinárodní den žen neslavíte? O to více možná vaší partnerce, sestře, mamince nebo babičce uděláte radost milým dárečkem. Který se pro tuhle příležitost hodí?

Už máte dárek na Mezinárodní den žen?

Mezinárodní den žen má ve světě dlouholetou tradici. Původně vznikl jako připomínka boje žen za rovnoprávnost a snahu získat volební právo. V našich končinách ho hlavně starší generace vnímá často s rozpaky a spojuje si ho s komunistickou propagandou. Praví džentlmeni ale na svátek žen nezapomínají ani teď. Vědí totiž, že ženy drobná pozornost vždycky potěší.

Číst více

7 tipů na dárky k Valentýnu, kterými potěšíte

Valentýn se nezadržitelně blíží a vy stále nemáte nápad, jak byste potěšili svou drahou polovičku? Nezoufejte! Přinášíme vám inspiraci na dárky, ze kterých bude váš protějšek zaručeně nadšený.

KVĚTINA

Květinami nikdy nemůžete nic zkazit, ženy je prostě milují! Můžete je dokonce objednat on-line a nechat doručit přímo k vaší milé.

Valentýnská kytice

Číst více

Powered by WordPress & Šablona Anders Norén