A je to tu zase – Vánoce. Také se každý rok jako já chytáte za hlavu a nevíte, co svým blízkým nadělit pod stromeček? Ke všemu necháváte nákup dárků na poslední chvíli? No dobře, nebudeme zatím panikařit, ještě to můžeme stihnout! Ale bude to o fous…

Tip: Když už zase za dárky utratíme tolik peněz, nakupme je tentokrát přes VratnePenize.cz. Získáme až 15 % ze svých nákupů zpět a tím pádem snadno ušetříme!

Dárky pro děti
Není nad rozzářená dětská očka, když si potomek pod stromečkem rozbalí vytoužený dárek, o který si napsal Ježíškovi. U kluků vede klasika – autíčka, autodráha (ocení i tatínek), stavebnice LEGO, figurky oblíbených hrdinů, dinosaurů nebo třeba parádní sáňky. Malým princeznám zase udělá radost panenka Barbie, měkkoučká plyšová hračka i postavičky z legendární pohádky Frozen.

A všechny tyhle skvělé hračky jsou k dostání na Bambule.cz, Pompo.cz, Wiky-hracky.cz.

Dárky pro teenagery
Nebudeme si lhát, puberťáci se nespokojí jen tak s něčím. Chtějí zapadnou mezi ostatní, chtějí být styloví, zkrátka být IN. Takže se můžeme jen tiše modlit, ať si nepřejí nejdražší Iphone, Samsung nebo nejnovější AirPods. Mimo touto drahou elekronikou jistě zabodujeme i módním oblečením, moderními teniskami, herní konzolí. Dívky ocení kosmetiku ze Sephory.

Dárky pro ženy
Pánové, vím, že se vybírání dárku pro svou ženu/přítelkyni/milenku často děsíte. Musím vás vyvést z míry. Pokud vaše drahá polovička není vyloženě extrémně vybíravá, nemáte se čeho obávat. Máte neskutečně mnoho možností, čím ji potěšit. Má ráda čokoládu? Kupte ji kvalitní čokoládu! Ráda čte? Vyberte v knihkupectví pořádný román (prodavačky vám poradí). Kosmetika přijde také vhod, jen pro jistotu doma nenápadně zkontrolujte, jakou značku vaše milá používá. Pozor na výběr spodního prádla, velikost kalhotek pravděpodobně trefíte ale s podprsenkou je to horší. Vybrat správnou velikost košíčku, obvod a střih je trochu oříšek. Jo a při nejhorším to jistí šperky a dovolená!

Dárky pro muže
Dobře, tady narážím zase já. Nikdy, opravdu nikdy nevím, co dát muži k Vánocům. Ale když už konečně něco vyberu, většinou sázím na elektroniku, na nějaký zajímavý kousek do pánského šatníku, doplňky k autu či třeba na sportovní potřeby/výživu. Muže potěší parfém i stále
oblíbenější kosmetika na vousy. Ještě vám doporučím darovat adrenalinový zážitek – let vrtulníkem, autocross jízdu, klidně i seskok padákem.

Pro babičku a pro dědu
Děda s babičkou už většinou všechno mají, nic nepotřebují. Vždy je ale potěší multivitamíny, kloubní výživa a další podobné doplňky pro zdraví. Při dlouhých zimních večerech si rádi přečtou kvalitní knihu, vypijí hrnek dobrého čaje a k tomu budou uzobávat dobroty, které našli v dárkovém koši pod stromečkem. Ocení také fotoalbum či kalendář, kde uvidí fotografie milovaných vnoučat.