Hledáte nástroj, který vám ulehčí výběr výhodného pojištění nebo zkontroluje, zda jste pojištěni dostatečně? Služba Rixo.cz zhodnotí vaše pojišťovací smlouvy a připraví nejlepší nabídku na míru. Nemusíte nikam na pobočku, vše zvládnete pohodlně online. S cashbackem VratnéPeníze.cz navíc s vrácením 150 Kč z každé objednávky.

Jak funguje RIXO.cz?

Jednoduše, rychle a pohodlně. Na webových stránkách Rixo.cz si vytvoříte bezplatnou registraci. Na svém profilu si pak uložíte elektronické pojišťovací smlouvy, případně nafotíte smlouvy tištěné.

Vaše stávající pojištění následně zkontroluje chytrý algoritmus i zkušený odborník. Zkontroluje administrativní údaje a zhodnotí nastavení ceny, limity a rizika (využívá při tom smlouvy i veřejně dostupné zdroje). Výsledkem je tzv. RIXO index – ukáže, jak výhodná a kvalitní je daná pojistná smlouva.

Máte skutečně výhodné pojištění?

Algoritmus RIXO index porovná vaši smlouvu s aktuálními podmínkami pojištění na trhu. Pokud existují výhodnější podmínky pro vaši stávající pojišťovací smlouvu, dá vám o ní vědět. V případě, že se rozhodnete výhodnějšího pojištění využít, Rixo.cz vám pomůže s výpovědí stávající smlouvy a se sjednáním nového pojištění.

Pojistné smlouvy na jednom místě

Veškeré pojistné smlouvy můžete ze svého účtu na Rixo.cz pohodlně spravovat. Rixo.cz za vás automaticky hlídá důležitá data a včas vás upozorní na nutnost případného prodloužení nebo změny. Smlouvy si kdykoliv můžete stáhnout a smazat. Nabízí také pomoc při řešení pojistné události.

Jaké druhy pojištění služba Rixo.cz spravuje?

  • Pojištění vozidel
  • Pojištění nemovitosti
  • Pojištění odpovědnosti
  • Životní pojištění

Služba Rixo.cz je zdarma

Společnost Rixo.cz je součástí skupiny EMMA Capital a spolupracuje s ověřenými pojišťovnami. Svým klientům nabízí své služby zcela zdarma, funguje díky provizím od pojišťoven. Jedná se o inteligentní hlídač smluv, který zajistí opravdu nejvýhodnější podmínky pro vaše pojištění.

Rixo.cz a Vratné Peníze

Chcete získat 150 korun na svůj účet na cashbackovém portálu VratnéPeníze.cz? Zaregistrujte se na stránkách Rixo.cz a nahrajte zde alespoň jednu platnou pojišťovací smlouvu k posouzení. Částku vám pak připíšeme na účet.

Máte zkušenosti s porovnávačem smluv Rixo.cz? Napište nám je do komentářů!